Czym się zajmujemy?

Nasze wieloletnie doświadczenie  w branży rolniczej jest gwarancją udanego zakupu, zaś nowoczesne spojrzenie na sprzedaż daje klientowi satysfakcje zakupu na bardzo korzystnych warunkach.
W naszej ofercie znajdują się części do wszystkich maszyn rolniczych, materiały eksploatacyjne, środki czyszczące jak również narzędzia i sprzęt warsztatowy. Oferujemy również nowe maszyny rolnicze takie jak kombajny zbożowe, ciągniki, maszyny uprawowe, opryskiwacze, rozsiewacze, przyczepy rolnicze, kosiarki, zestawy uprawowo-siewne, siewniki.

Jeżeli szukasz kompetentnego sprzedawcy, nie lubisz przepłacać i co najważniejsze chcesz załatwić wszystko w jednym miejscu to nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami.


Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą na oryginalne materiały eksploatacyjne używane do przeglądów w Państwa ciągnikach marki STEYR.
Oferujemy rabaty na oryginalne części CNHZapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą na części regenerowane REMAN używane do przeglądów w Państwa ciągnikach marki STEYR.

Części regenerowane STEYR REMAN to:

  • jakość i niezawodność,
  • korzystne cenie,
  • najlepsza w swojej klasie gwarancja
  • zrównoważony rozwój


ZAPRASZAMY do nowego oddziału
PHU KOBO
Gołaszyn 116E
21-400 Łuków


UWAGA!
W soboty sklep NIECZYNNY
W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny
tel: 884 885 251