Kontakt

P.H.U. Kobo Karol Bogusiewicz
20-469 Lublin, Budowlana 1
NIP: 563-233-69-32
Regon: 365282889

 


Sklep P.H.U. KOBO

Godziny otwarcia:
Poniedziałek -piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: NIECZYNNE

W pilnych sprawach prosimy o kontakt
tel: 884 885 251


SKLEP
(części zamienne)

LUBLIN – 884 885 247 
GOŁASZYN – 884 885 770
sklep@kobo.net.pl

Kierownik działu sprzedaży części zamiennych
Paweł Ważny
884 885 251
pawel.wazny@kobo.net.pl

Kierownik serwisu
Michał Chmiel
884 885 464
michal.chmiel@kobo.net.pl

Zastępca kierownika serwisu
Andrzej Falęcki
884 885 100
andrzej.falecki@kobo.net.pl

 

ZGŁOSZENIA GWARANCYJNE
gwarancja@kobo.net.pl


ODDZIAŁ GOŁASZYN

Specjalista ds produktu
STEYR TRAKTOREN

Michał Jaworski
884 885 770
michal.jaworski@kobo.net.pl


Dział Handlowy:

Dyrektor handlowy:
Łukasz Martynowski
884 885 747
lukasz.martynowski@kobo.net.pl

 

Kierownik działu sprzedaży maszyn rolniczych
Ireneusz Wójtowicz
884 885 022
irek.wojtowicz@kobo.net.pl

 

Analityk w Dziale Handlowym
(dokumenty księgowe)

884 885 929
biuro@kobo.net.pl

 

Specjalista do spraw finansowania
Ewa Drygiel
884 885 785
finansowanie@kobo.net.pl

 

Specjalista ds produktu
STEYR Traktoren
Rafał Konowałek
884 885 036
rafal.konowalek@kobo.net.pl

 

Specjalista ds produktu
STEYR Traktoren

Konrad Romaszewski
884 885 432
konrad.romaszewski@kobo.net.pl

 

Specjalista ds produktu
STEYR Traktoren

Arkadiusz Jarosz
884 885 680
arkadiusz.jarosz@kobo.net.pl

 

Specjalista ds produktu
STEYR Traktoren

Szymon Korczak
884 885 226
szymon.korczak@kobo.net.pl


Właściciel:
Karol Bogusiewicz
512 828 134
karol.bogusiewicz@kobo.net.pl

Właściciel:
Kamil Kokowicz
534 373 925
kamil.kokowicz@kobo.net.pl